Dodaj Ofertę
Polityka Prywatności
Aby zadbać o Twoją prywatność, portal kwaternica.pl prezentuje informacje dotyczące gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach. Dane osobowe przetwarzane są na zasadach określonych w Regulaminie świadczenia usług w portalu kwaternica.pl i o ile w Polityce nie postanowiono wyraźnie inaczej.

1. Rodzaj zbieranych danych i zakres ich wykorzystania
  • Abyś mógł/a skorzystać z niektórych funkcji naszego systemu powinieneś/powinnaś się zarejestrować. Podczas rejestracji poprosimy Cię o podanie Twojego adresu email, miasta oraz hasła, którego będziesz używał do logowania do serwisu. Dane będą wykorzystywane i opracowywane w celu założenia i zarządzania Twoim kontem, oferowania usług oraz umożliwienia Ci zawarcia umowy zakupu z Partnerem. Twoje dane mogą zostać przekazane osobom trzecim, o ile będzie to konieczne.
  • Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są również dodatkowe dane, takie jak np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki.
  • Jeżeli wyraziłeś/aś zgodę otrzymywanie naszego newslettera, wykorzystamy Twój adres e-mail w celu wysłania Ci materiałów. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia otrzymywanych newsletterów lub zrezygnować z ich subskrypcji.
  • Do otrzymywania newsletterów niezbędne jest potwierdzenie Twojej zgody przez kliknięcie w link, który otrzymasz w wiadomości potwierdzającej subskrypcję.
  • Twoje dane mogą być również użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane podane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.
  • Nie zbieramy danych dotyczących kart kredytowych i kont bankowych przy dokonywaniu zakupu. Danymi związanymi z transakcjami przy płatności kartą kredytową i przelewach zarządza certyfikowany pośrednik, serwis DOT PAY.

2. Do czego zostaną wykorzystane pliki cookies („ciasteczka”)? 3. Czy mogę zmienić swoje dane? Czy mogę usunąć konto z serwisu kwaternica.pl?
  • Po zalogowaniu się do systemu – mój panel, możesz zmienić swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu. Możesz również zrezygnować z otrzymywania newslettera lub całkowicie usunąć swoje konto w kwaternica.pl
4. Zabezpieczenia oraz ochrona danych osobowych
  • Kwaternica przetwarza dane osobowe Użytkowników zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Administrator stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza dane osobowe użytkowników przed udostępnieniem ich osobom nieupoważnionym, utratą czy uszkodzeniem.